Оголошення

  Показані 1-20 із 243 записів.
 1. День європейської співпраці 2020

  Спільна операційна програма «Румунія – Україна 2014-2020» відзначає цього року День європейської співпраці, починаючи з 21 вересня, разом із всіма програмами співробітництва, які фінансуються Європейським Союзом.

  24 вересня 2020
 2. ​Місцеві вибори 2020: до 9 вересня можна змінити адресу голосування

  Усі громадяни України, які мають право голосу, в тому числі внутрішньо переміщені особи, можуть голосувати на місцевих виборах за місцем фактичного перебування.

  31 серпня 2020
 3. Всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики в пам'ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України»

  Міністерство у справах ветеранів України до Дня пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України 26.09.2020 року планує провести всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів під назвою «Шаную воїнів, біжу за героїв України».

  20 серпня 2020
 4. Щорічна премія "Творча молодь Одещини 2020"

  З метою популяризації культурного та творчого життя серед молоді Одещини громадська організація "Молодіжна організація ЛАЙТ" проводить онлайн дистанційно щорічну премію "Творча молодь Одещини 2020".

  18 серпня 2020
 5. Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики

  Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

  Премія у розмірі 20 тис. грн присуджується щороку авторам нових оригінальнихпубліцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії.

  22 липня 2020
Фільтри

Дата публікації

Скасувати фільтри