Оголошення

  Показані 1-20 із 224 записів.
 1. Фотоконкурс "Вікі любить Землю" запрошує до участі

  З 1 по 31 липня громадською організацією «Вікімедіа Україна» буде проведено українську частину міжнародного фотоконкурсу "Вікі любить Землю", присвяченого пам’яткам природи України.

  22 червня 2020
 2. "Тиждень швейцарського кіно"

  3 19 по 28 червня на сайті swissfilm.org.ua відбудеться фестиваль «Тиждень швейцарського кіно».

  18 червня 2020
 3. Одеська обласна державна адміністрація оголошує конкурси на укладення угод про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищі міського типу серед претендентів на першочергове зарахування до закладів вищої медичної і педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням

  Одеська обласна державна адміністрація оголошує конкурси на укладення угод про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищі міського типу серед претендентів на першочергове зарахування до закладів вищої медичної і педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням

  29 травня 2020
 4. Акцію "Серце до серця 2020" буде продовжено до 30 вересня

  З 1 квітня по 30 вересня проходить 15-та всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» з метою збору коштів на кардіореанімаційне медичне обладнання у дитячі лікарні країни.

  21 травня 2020
 5. Зміни у сфері фінансового моніторингу

  Національний банк України надав для поширення важливу для громадян інформацію про зміни у сфері фінансового моніторингу.

  15 травня 2020
 6. Чілдрен кінофест 2020 відбудеться онлайн

  VІІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест цього року відбудеться онлайн – з 29 травня по 7 червня на сайті фестивалю www.childrenkinofest.com.

  13 травня 2020
 7. Оголошено Всеукраїнський конкурс журналістських робіт "Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади"

  З метою подальшого і всебічного висвітлення процесів децентралізації, Міністерство розвитку громад та територій України вкотре проводить Всеукраїнський конкурс журналістських робіт “Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади”.

  5 травня 2020
Фільтри

Дата публікації

Скасувати фільтри