Зустріч заступника голови Одеської ОДА Віталія Свічинського з делегацією міжнародної місії спостереження за виборами Президента України

25 квітня 2019, 18:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Представники міжнародної місії спостереження за виборами Президента України від ENEMO (Європейська мережа організацій зі спостереження за виборами) завітали з візитом ввічливості до Одеської обласної державної адміністрації.

Під час зустрічі сторонами було обговорено якість виборчого процесу та його відповідність національному законодавству і міжнародним стандартам, а також рівень підвищення обізнаності населення щодо основних викликів та проблем, що спостерігаються на виборах.

«Велика увага в Одеській області приділялась відкритості виборчого процесу, а саме абсолютній демократичності та прозорості. Особливо наголошувалося на дотриманні прав і свобод, що було забезпечено. Виконавчі органи влади не мають права втручатись у волевиявлення громадян, відповідно керівництво обласної державної адміністрації дотримувалося діючого законодавства. Голосування було проведене на високому рівні, що показало значний прогрес порівняно з попередніми виборами», – наголосив Віталій Свічинський.

В свою чергу міжнародна делегація відзначила, що волевиявлення відповідало міжнародним стандартам вільних і справедливих виборів, та позитивно оцінює проведення голосування в Одеській області.