Зустріч заступника голови Одеської ОДА Віталія Свічинського з делегацією міжнародної місії спостереження за виборами Президента України

25 квітня 2019, 18:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Представники міжнародної місії спостереження за виборами Президента України від ENEMO (Європейська мережа організацій зі спостереження за виборами) завітали з візитом ввічливості до Одеської обласної державної адміністрації.

Під час зустрічі сторонами було обговорено якість виборчого процесу та його відповідність національному законодавству і міжнародним стандартам, а також рівень підвищення обізнаності населення щодо основних викликів та проблем, що спостерігаються на виборах.

«Велика увага в Одеській області приділялась відкритості виборчого процесу, а саме абсолютній демократичності та прозорості. Особливо наголошувалося на дотриманні прав і свобод, що було забезпечено. Виконавчі органи влади не мають права втручатись у волевиявлення громадян, відповідно керівництво обласної державної адміністрації дотримувалося діючого законодавства. Голосування було проведене на високому рівні, що показало значний прогрес порівняно з попередніми виборами», – наголосив Віталій Свічинський.

В свою чергу міжнародна делегація відзначила, що волевиявлення відповідало міжнародним стандартам вільних і справедливих виборів, та позитивно оцінює проведення голосування в Одеській області.