Зустріч заступника голови Одеської ОДА Сергія Колебошина з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу

17 квітня 2019, 17:35
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Під час проведення Trade&Export Forum Odesa, 2019 відбулася зустріч заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Колебошина з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу.

Під час зустрічі сторонами було обговорено співробітництво між Україною та Республікою Корея. Морські порти – стали ключовою темою для бесіди, зокрема, розвиток портової галузі та можлива реалізація інвестиційних проектів на території Одещини.

Пан Лі Янг-Гу висловив думку щодо підписання меморандуму про співробітництво між Одеською областю та Інчхоном – найголовнішим транспортним вузлом республіки Корея, де знаходиться найбільший порт на західному узбережжі півострова.

«Ми висловлюємо велику подяку, Вам особисто пане Посол, та працівникам Посольства Республіки Корея в Україні за Вашу роботу та налагодження співробітництва з представниками Департаменту інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Одеської ОДА», – Євгенія Волинець.