Зустріч Віталія Свічинського з чемпіоном та призерами чемпіонату Світу з таїландського боксу

09 серпня 2019, 14:45
Gallery item

Сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Свічинський зустрівся з чемпіоном та призерами чемпіонату Світу 2019 року з таїландського боксу Муей Тай та їх тренерами.

«Пишаюся кожним з вас, ви робите все можливе, щоб світ знав про українських спортсменів. Спорт – це воля, характер, сила. Завдячуючи інтенсивним тренуванням, стійкості та незламності ви досягаєте найвищих результатів, а обласна державна адміністрація і надалі підтримуватиме та допомагатиме вам», - підкреслив Віталій Свічинський.

Зазначимо, з 19 по 30 липня 2019 року у Бангкоку (Таїланд) проходив чемпіонат світу з таїландського боксу Муей Тай. У змаганнях взяли участь 850 спортсменів з 99 країн світу. Спортсмени національної збірної команди України здобули 2 золотих, 3 срібних, 8 бронзових медалей та посіли ІІІ загальнокомандне місце.

Наголосимо, що чемпіоном світу став наш досвідчений спортсмен Ігор Любченко (вагова категорія 63,5 кг), срібним призером – Олег Гута (вагова категорія 71 кг), бронзова нагорода дісталась Анатолію Суханову (вагова категорія 86 кг).