Завдяки розвитку інфраструктури Одеська область – друга в Україні за обсягами будівництва

28 січня 2019, 11:00
Завдяки розвитку інфраструктури Одеська область – друга в Україні за обсягами будівництва

Одеська область посідає друге місце серед українських регіонів за обсягами будівельних робіт — результати 2018 року. Це стало можливим завдяки ремонту доріг, розбудові інженерних комунікацій і портової інфраструктури. Про це повідомив директор департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Радулов.

«Частка області у загальному обсязі будівельних робіт по країні зросла майже вдвічі – з 6% до 11,2%. Такі показники є рекордними для регіону за роки незалежності. Зокрема, упродовж 2018 року підприємствами області було виконано будівельні роботи на суму понад 15 мільярдів гривень, з яких 10 мільярдів було спрямовано саме на розбудову інфраструктури», — підкреслив Дмитро Радулов.

Зазначимо, частка інженерних споруд в загальному обсязі будівництва сягає 69,6%. За словами Дмитра Радулова, наразі підприємства регіону з виробництва будівельних матеріалів працюють на повну потужність, адже мають замовлення на декілька місяців вперед.

Нагадаємо, у 2018 році в Одеській області було відремонтовано 190 кілометрів доріг, а в наступні три роки планується відновити ще 800 кілометрів.

Під час звіту про результати роботи за 2018 рік голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов визначив пріоритетами на майбутнє ремонти доріг, туризм і соціальний розвиток, у тому числі будівництво медичних, навчальних і спортивних закладів.