Заступник керівника ОДА відкрив виставку будівельних технологій

21 лютого 2020, 15:11
Gallery item

Заступник керівника Одеської обласної державної адміністрації Денис Ванаш відкрив міжнародну виставку нових технологій та будівництва — «Ваш дім, Одеса». Це платформа, де представлені актуальні напрямки урбаністики, сучасної архітектури та благоустрою. Захід пройшов за підтримки облдержадміністрації.

Мета події — просування високих стандартів у сфері архітектури.

На виставці були представлені проєкти будівництва, а саме: будівельні та оздоблювальні матеріали, покрівельні об’єкти та технології, інженерне забезпечення та комунальне господарство, ліфти та ліфтове устаткування, ландшафтна архітектура та дизайн, інфраструктура курортів тощо. Захід відвідали фахівці у сфері будівництва, бізнесу та громадськості.

«Сьогодні ми зібрались з вами, аби побачити роботу професіоналів. Завдяки їх знанням та досвіду, ми зможемо зробити Одещину прикладом високих стандартів та урбаністики. Оскільки представлені проєкти є по-новаторські сучасні, прогресивні та модерністичні. Саме такою має стати вся Одеська область», — зазначив заступник керівника Одеської ОДА Денис Ванаш.

Виставка триватиме до 22 лютого.

В рамках заходу Денис Ванаш також взяв участь у науково-практичному семінарі на тему «Правові та економічні аспекти управління житловим фондом». Тема семінару направлена на вдосконалення системи житлових умов, а також контролю якості послуг.