Засідання колегії Департаменту охорони здоров’я ОДА щодо реалізації концепції «Розумний регіон» 

12 жовтня 2017 року, 17:40

Максим Степанов продовжує реформувати медичну сферу в Одеській області. Відтак, очільник ОДА наполягає на створенні 9 госпітальних округів замість 5, що буде повністю відповідати потребам населення. Загалом, реалізацію концепції охорони здоров’я обговорили 12 жовтня під час засідання колегії профільного департаменту ОДА.

 «Для нас дуже важливо, щоб пацієнти потрапляли до лікарні вчасно. Задля цього, окрім оснащення усіх «швидких» GPS-трекерами, до кінця 2017 року впровадимо також єдину систему виклику невідкладної допомоги. Після дзвінка за номером «103» екіпаж буде оперативно приїжджати до найвіддаленіших куточків області. Щодо госпітальних округів – раніше пропонувалося зробити їх п’ять, але такої кількості недостатньо, саме тому, я наполягаю на дев'яти округах для Одеської області і впевнений, Кабінет Міністрів затвердить нашу пропозицію», - наголосив Максим Степанов.

За словами очільника ОДА, «під час впровадження реформи дуже важливо радитися з тими, хто безпосередньо займається лікуванням людей». Найближчим часом планується приділити особливу увагу серцево-судинним і онкологічним захворюванням.

«Вони знаходяться відповідно на першому (66%) та на другому (14%) місці з причин смертності в регіоні. Щоб змінити ситуацію, ми плануємо посилити діагностику цих хвороб на ранніх стадіях. Таким чином, лікування стає дешевшим та ефективнішим», - директор Департаменту охорони здоров’я ОДА роз’яснив В’ячеслав Полясний.

Доступність і якість медичного обслуговування – основні принципи реформи, презентованої Максимом Степановим 17 травня цього року. Концепція розвитку системи охорони здоров’я передбачає цілу низку реформ та інновацій у цій сфері.

https://www.slideshare.net/Odesa_ODA/ss-76051421

 

Портал працює в режимі тестової експлуатації