Засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради

24 квітня 2019, 16:05
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Віталій Свічинський провів засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

На засіданні обговорено питання щодо стану місцевих автомобільних доріг, туристично-рекреаційного сезону та відшкодування збитків за пільгове перевезення.

Сьогодні сфера туризму та курортів є однією з основних галузей, що впливають на загальний стан і тенденції економічних процесів світу, сприяє збереженню і розвитку культурного потенціалу та навколишнього природного середовища, – зазначив начальник управління туризму, рекреації та курортів обласної державної адміністрації Олександр Шека.

Кількість туристів за три роки демонструє динаміку зростання. У 2016 році до регіону завітало – 4,8 млн. туристів, у 2017 році – 5,7 млн. туристів, у 2018 році – 6,2 млн. туристів.

Значним внеском в розвиток курортно-рекреаційного потенціалу Одещини є прийняття Закону України «Про оголошення природних територій Куяльницького лиману Одеської області курортом державного значення», – наголосив Віталій Свічинський.

Також управлінням туризму, рекреації та курортів створюються нові туристично-екскурсійні маршрути та мобільний туристичний додаток.