Засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради

24 квітня 2019, 16:05
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Віталій Свічинський провів засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

На засіданні обговорено питання щодо стану місцевих автомобільних доріг, туристично-рекреаційного сезону та відшкодування збитків за пільгове перевезення.

Сьогодні сфера туризму та курортів є однією з основних галузей, що впливають на загальний стан і тенденції економічних процесів світу, сприяє збереженню і розвитку культурного потенціалу та навколишнього природного середовища, – зазначив начальник управління туризму, рекреації та курортів обласної державної адміністрації Олександр Шека.

Кількість туристів за три роки демонструє динаміку зростання. У 2016 році до регіону завітало – 4,8 млн. туристів, у 2017 році – 5,7 млн. туристів, у 2018 році – 6,2 млн. туристів.

Значним внеском в розвиток курортно-рекреаційного потенціалу Одещини є прийняття Закону України «Про оголошення природних територій Куяльницького лиману Одеської області курортом державного значення», – наголосив Віталій Свічинський.

Також управлінням туризму, рекреації та курортів створюються нові туристично-екскурсійні маршрути та мобільний туристичний додаток.