Засідання консультативної ради з реалізації проекту «Створення системи надання послуг раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя»

26 квітня 2019, 13:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

За участю заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Колебошина та заступника Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександри Чуркіної відбулось засідання Регіональної консультативної ради з питань реалізації пілотного проекту «Створення системи надання послуг раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя».

«Дуже приємно, що Одеська область бере участь у даному пілотному проекті, що є перспективним чинником нашого регіону», – зазначив Сергій Колебошин.

Нагадаємо, що послуга раннього втручання – це послуга, яка поєднує медичну, психологічну, соціальну і педагогічну допомогу. Допомога надається мультидисциплінарною командою фахівців та спрямована на забезпечення розвитку дітей віком від народження до 4 років з порушеннями розвитку або ризиком виникнення таких порушень.

Створення, розвиток і запровадження системи послуг раннього втручання забезпечить формування інклюзивного суспільства , запобігатиме інвалідизації дітей раннього віку, підвищить рівень життя сімей, що виховують дітей з інвалідністю. Також сприятиме деінституалізації догляду та виховання дітей з інвалідністю, підготує їх до інклюзивного навчання і, як результат, створить умови для соціалізації людей з інвалідністю.