За 2017 рік аудитори Одещини повернули понад 70 мільйонів гривень до бюджету 

09 лютого 2018 року, 20:01

За 2017 рік аудитори Південного офісу Держаудитслужби повернули до бюджету понад 70 млн гривень, що стало найкращим показником в Україні. Про це повідомив голова Одеської державної адміністрації Максим Степанов під час колегії Південного офісу Держаудитслужби щодо підсумків роботи за 2017 рік.

«Я вважаю, що найкращим результатом вашої роботи є не лише виявлення порушень, але й надання методологічної допомоги. Це дуже важливо, якщо фінансові органи, районні державні адміністрації і органи влади не будуть допускати помилок і порушень у законодавстві. Я бажаю, аби за результатами вашої роботи бюджет не зазнавав втрат від діяльності тих чи інших організацій та підприємств. Наша співпраця полягає у роботі по державним закупівлям, тож вдосконалення цього процесу призводить до економії бюджетних коштів. Починаючи з 1 січня, ми запровадили зниження порогу по державним закупівлям – до 50 тисяч гривень на товари та послуги, до 500 тисяч на роботу. Результати у системі «Прозорро» показують, що ці закупівлі більш досконалі», - наголосив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Окрім того, голова облдержадміністрації підкреслив, що завжди готовий йти на зустріч Південному офісу Держаудитслужби щодо внесення змін у нормативну документацію, нормативний акт або у закон для покращення результатів роботи. 

Зазначимо, за 2017 рік Південним офісом Держаудитслужби було проведено аналіз 280 процедур закупівель, матеріали 82 ревізій передано правоохоронним органам  для відповідного реагування, а за недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто майже 300 осіб. Найчастіше аудитори встановлюють такі порушення, як недоотримання доходів у вигляді надходження коштів пайової участі на розвиток інфраструктури населених пунктів, оплачені ремонти та будівельні роботи за завищеною вартістю тощо.

Також з нагоди 25-річчя прийняття закону про державну контрольно-ревізійну службу в Україні та сумлінне виконання службових обов’язків очільник Одеської області Максим Степанов вручив почесні грамоти Одеської облдержадміністрації найкращим співробітникам Південного офісу Держаудитслужби.

Портал працює в режимі тестової експлуатації