За надзвичайних обставин Віталій Свічинський зустрівся з представниками ОБСЄ: «Виборчий процес має бути абсолютно вільний та прозорий для населення»

02 липня 2019, 17:55
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Незважаючи на повідомлення про замінування адміністративної будівлі, заступник голови Одеської ОДА Віталій Свічинський провів заплановану зустріч з представниками Місії зі спостереження за позачерговими виборами до ВРУ Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини.

«Виборчий процес має бути абсолютно вільний та прозорий для населення, а ми, в свою чергу, маємо бути завжди відкриті», - наголосив Віталій Свічинський під час неформального спілкування з довгостроковими спостерігачами.

Сторони обговорили співпрацю у питаннях недопущення порушень під час виборчого процесу, вільного доступу до дільниць та забезпечення правопорядку.

Під час закінчення зустрічі, Віталій Свічинський подякував міжнародним спостерігачам за постійну підтримку у проведенні виборчого процесу за найвищими європейськими стандартами та зазначив, що обласна державна адміністрація завжди готова надавати необхідне сприяння роботі міжнародних спостерігачів на теренах області.