«Я впевнений, що серіал під назвою «Метелики у хутрах» закінчується, і нового сезону вже не буде», – Степанов щодо боротьби з корупцією в органах фітосанітарного контролю

10 серпня 2017 року, 13:25

Голова ООДА підготував до розгляду Кабінету Міністрів України проект законодавчих змін, який забезпечить спрощення процедур фітосанітарного контролю в Одеському регіоні. Про це очільник області повідомив 10 серпня під час зустрічі з імпортерами фруктів та овочів, а також представниками контролюючих органів.

«Ці зміни запровадять нову та спрощену систему фітосанітарного контролю в нашому регіоні під час розмитнення фруктів та овочів. Систему, яка суттєво зменшить потенціальний корупційний ризик у цій галузі.  Я впевнений, що серіал під назвою «Метелики у хутрах»  закінчується, і нового сезону вже не буде», – заявив Максим Степанов.

Нагадаємо, що на минулій зустрічі з імпортерами фруктів та овочів Одеського регіону голова ОДА розкритикував роботу фітосанітарної служби. Зокрема, Максим Степанов висловив обурення, коли дізнався, що в Україні не визнається жоден сертифікат якості з інших країн світу. Крім того, очільник області був здивований тим фактом, що лабораторії Держспоживслужби здатні визначити в зимовий період наявність тих мікроорганізмів, які навіть не можуть існувати при мінусовій температурі.

«Я не хочу, щоб у майбутньому наші бізнесмени зіштовхувалися з такими проблемами. Я не хочу, щоб вони були вимушені знати, як виглядає керівництво Держспоживслужби, як виглядає керівник митниці і яке прізвище у голови облдержадміністрації.  Я хочу, щоб їх прибутки залежали лише від їх розуму, можливостей і вмінь. Я хочу, щоб вони працювали, отримували прибуток і сплачували податки», – наголосив очільник області.

Портал працює в режимі тестової експлуатації