​Всі опорні школи Одеської області обладнано класами дистанційної освіти

24 травня 2018, 17:15
​Всі опорні школи Одеської області обладнано класами дистанційної освіти

У 25 опорних школах Одеської області працюють класи дистанційної освіти. Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«Ми обладнали опорні школи Одеської області дистанційними класами. Тепер учні цих навчальних закладів мають змогу слухати онлайн-уроки, які будуть проводити вчителі з різних куточків області та всієї України. Впровадження саме такої системи мотивовано в тому числі нестачею педагогів з деяких дисциплін. У всіх 25 опорних школах регіону є комп’ютерні класи, інтерактивні дошки, високошвидкісний Інтернет та Wi-Fi», - підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Нагадаємо, за 2017 рік в Одеській області було створено 23 опорні школи (у 2016 році було створено 2). У 2018 році таких шкіл буде понад 30. Розвиток освіти та створення сучасних опорних шкіл у регіоні є одним із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки.