Вручення державних нагород

17 квітня 2019, 18:05
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні, 17 квітня 2019 року, заступник голови облдержадміністрації з гуманітарних питань Сергій Колебошин вручив державні нагороди України у Золотій залі Одеського державного літературного музею.

«Я переконаний, що усі, хто сьогодні удостоєний державних нагород, це люди, які працюють на благо Одещини, на благо України. Маю велику честь вручити нагороди тим людям, діяльністю яких я захоплююсь багато років. З року у рік, ви своєю працею продовжуєте бути прикладом професіоналізму, самовідданості, освіченості, патріотизму. Це правильно, і незважаючи на будь-які події сьогодення, ми маємо щодня робити свою справу», – звернувся Сергій Колебошин до присутніх.

За значний особистий внесок у забезпечення соціально-економічного і культурного розвитку області орденами «За заслуги» II та ІІІ ступенів, медаллю «За працю і звитягу», почесними званнями, подяками та почесними грамотами Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України були відзначені 26 видатних працівників різних галузей з Одеської області.