Вперше проведено фестиваль «Великоднє диво Ширяївщини»

03 травня 2019, 09:25
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

30 квітня в селі Новоандріївка за ініціативи відділу освіти, культури та молодіжної політики Ширяївської районної державної адміністрації та при активній підтримці голови райдержадміністрації Оксани Орел було вперше проведено фестиваль «Великоднє диво Ширяївщини».

Захід був організований з метою відродження національних традицій, обміну досвідом, розкриття творчого потенціалу та встановлення духовних відносин між учасниками фестивалю.

На гостей фестивалю очікувала весела розважальна програма, присутніх запрошували відвідати презентації Великодніх кошиків господинь району, взяти участь в майстер-класах та Великодніх забавах. Всі бажаючі мали змогу зробити яскраві світлини у святкових фотозонах, а ще поласувати смаколиками, якими гостинно пригощала Новоандріївська сільська рада. Діткам запропонували пограти в Великодній квест «Знайди яйце», учні Чорнокутського НВК нагадали присутнім одну з Великодніх забав – гаївку «Жучок», а Миколаївський Будинок культури провів майстер-клас зі старовинного українського танцю «подіспань».

Протягом квітня на території Ширяївського району, завдяки старанням закладів освіти та культури, розквітнули Великодні дерева. Під час фестивалю уповноважене журі оголосило результати голосування за кращі з них.