«Вони герої! Герої і ви!», - Максим Степанов під час зустрічі з сім’ями загиблих воїнів в зоні АТО

12 жовтня 2017 року, 16:15

З нагоди Дня захисника України голова ОДА Максим Степанов 12 жовтня зустрівся з сім’ями загиблих воїнів у зоні антитерористичної операції.

"Вони не мріяли бути героями, вели звичайне життя і точно не хотіли війни. Проте, за першим покликом пішли захищати Батьківщину. Вони віддали найдорожче, що є у людини – життя. Вони герої! Герої і ви!», - зазначив у своїй промові Максим Степанов.

Також очільник ОДА повідомив, що наразі розробляється обласна програма соціального захисту та допомоги учасникам АТО і членам родин загиблих воїнів.

«Існуючі державні програми підтримки необхідно змінювати - 2 000 грн щомісячно недостатньо. Зараз ми розробляємо іншу програму спільно з військовими, які боронили цілісність і  незалежність держави на сході України. Вона включатиме оплату комунальних послуг, безкоштовний проїзд та інші пільги. Затвердити програму мають до кінця поточного року», - підкреслив він.

Також на зустрічі була присутня ветеран війни та автор книги про загиблих одеситів на сході України «Хронологія героїзму» Людмила Опроненко.

«Моя книга розповідає про тих, кого ми завжди будемо пам’ятати - про ваших рідних та близьких. Коли я писала свою книгу, я оплакувала кожного. Ті, хто сьогодні присутні в залі, - теж герої, наші жінкі, які завжди підтримували своїх дітей, своїх чоловіків, своїх батьків», - розповіла Людмила Опроненко.

Портал працює в режимі тестової експлуатації