Волейболісти селища Великий Дальник Біляївського району вибороли срібло у Всеукраїнському чемпіонаті ВФСТ «Колос»

22 листопада 2019, 12:40

З 14 по 17 листопада у Житомирі відбулись змагання збірних областей і великих міст країниз волейболу у рамках Всеукраїнського чемпіонату ВФСТ «Колос» з волейболу серед жіночих команд.

Право представляти збірну Одещини виборолажіноча командасела Великий Дальник Біляївського району,ставши чемпіоном області у рамках обласних сільських спортивних ігор.

У чвертьфіналі чемпіонатуволейболістки селища Великий Дальник зустрілись зі збірними Миколаївської, Донецької, Житомирської областей та міста Житомир і у всіх матчах перемогли з рахунком2:0. У півфіналі з таким же рахунком виграли у збірної Дніпра. Лише у фіналі, змагаючись заголовний кубок чемпіонату, поступилисьзбірній міста Київ.