Воїну АТО з Лиманського району подарували спортивний лук для участі в Іграх Нескорених

05 квітня 2018, 18:00
Gallery item
Gallery item

Учаснику антитерористичної операції Віталію Кісю з Лиманського району подарували сертифікат на придбання спортивного луку для участі у відбірковому всеукраїнському етапі Ігор Нескорених. У Києві відбір до національної збірної проходитиме в середині травня. Наразі хлопець готується до змагань зі стрільби з лука та жиму штанги. Сертифікат хлопцю вручили під час урочистостей до Дня Добровольця в селі Курисове. У заходах взяв участь голова Лиманської районної державної адміністрації Василь Приймак.

«Віталій Кісь вже показав чудові результати на спортивних тестуваннях в Одесі і незабаром представлятиме область в Києві. Тож, бажаю йому пройти до Національної збірної України «Ігор Нескорих» і взяти участь у змаганнях в Сіднеї», - зазначив Василь Приймак.

Також керівник РДА нагородив почесними грамотами студентів аграрного технікуму, які взяли участь у донорській акції збору крові для важкопоранених бійців АТО. Від представників добровольчих формувань юнаки отримали пам’ятні монети, випущені на честь добровольців Нацбанком України.

Нагадаємо, 17 березня в Одесі відбулися спортивні тестування для участі в Іграх Нескорених. Змагалися близько 30 ветеранів та військовослужбовців, які зазнали травм під час виконання службового обов’язку. Протягом 12-13 травня у Києві відбудуться Національні Ігри Нескорених, за результатом яких буде сформовано склад збірної України.