Візит делегації Представництва Європейського Союзу в Україні до Одеської області

05 липня 2019, 18:25
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

З 3 по 5 липня в Одеській області проходять інформаційні заходи від Представництва ЄС. Зокрема, відбулась і зустріч з освітянами в Одеській обласній державній адміністрації.

«Європейський Союз надає громадянам країн ЄС, а також окремим країнам, що не входять до ЄС, доступ до цілої низки різних освітніх, наукових і культурних програм. Для українських школярів та студентів, молодих фахівців і вчених, представників освітніх закладів та громадських організацій це унікальна можливість отримати досвід міжнародного спілкування та співпраці. Ми дуже цінуємо, що Представництво Європейського Союзу в Україні проводить інформаційні кампанії задля підвищення рівня свідомої підтримки європейського курсу країни та обізнаності українців про те, якими перевагами та можливостями цього курсу вони можуть скористатися», - зазначила директор Департаменту інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Одеської ОДА Євгенія Волинець.

Учасників заходу ознайомили із пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні. Також було презентовано довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу ,освіти, культури можливостей для молоді тощо, в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Крім того, спеціалісти розказали про інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні.

Серед презентованих програм та проектів: COSME, Enterprise Europe Network, Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, EU Study Days та ін.