Віталій Свічинський зустрівся з Надзвичайним і Повноважним послом Ісламської Республіки Іран в Україні Манучехром Мораді

13 червня 2019, 17:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Під час зустрічі заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Свічинський розповів про культурний і економічний потенціал Одеської області та зазначив про перспективи можливих взаємовідносин.

«Інтереси Одеської області щодо співробітництва з Іраном перебувають у площині торговельно-економічного партнерства та полягають у здійсненні співпраці з Іраном у сфері агропромислового розвитку», – підкреслив Віталій Свічинський.

Також заступник голови зазначив, що співпраця з Іраном – це не тільки партнерські взаємини, а й розвиток культурної та освітньої взаємодії.

«Останніми днями, спілкуючись з представниками іранської діаспори, я зрозумів, що вони – надійна опора для розвитку та обміну досвідом між нашими державами. На сьогодні ми надаємо перевагу у співпраці з Одеською областю у аграрному секторі та сфері транспортної логістики», – наголосив Надзвичайний і Повноважний посол Ісламської Республіки Іран в Україні Манучехр Мораді.

Сторони також обговорили можливість створювати сільськогосподарські підприємства на території Одещини.