Віталій Свічинський взяв участь у селекторній нараді під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Олександри Чуркіної

29 серпня 2019, 10:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

За участю заступника голови обласної державної адміністрації Віталія Свічинського та профільних департаментів, служб та установ Одеської області відбулася селекторна нарада з регіонами під головуванням заступника Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександри Чуркіної.

Нарада відбулася з метою обговорення механізму використання в повному обсязі субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

Зазначимо, що Законом України «Про державний бюджет України на 2019 рік» передбачена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам за зазначеними напрямами у розмірі 717 726,7 тис. грн.

Нагадаємо, що 20 серпня 2019 року Віталій Свічинський провів селекторну нараду щодо стану роботи місцевих комісій з питань спрямування субвенції за відповідними напрямами і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.