Віталій Свічинський відвідав гастрономічний фест «Любашівка – столиця української ковбаси»

30 вересня 2019, 17:55
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

28 та 29 вересня 2019 року біля траси Одеса-Київ, на в’їзді до смт. Любашівки, гучно пролунав ковбасний фестиваль-ярмарок «Любашівка – столиця української ковбаси».

На дійство завітав заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Свічинський, котрий привітав гостей, творчі колективи і громаду з відкриттям масштабного колоритного фестивалю.

«Коли українська родина виготовляє високоякісний екологічний продукт, який споживають наші співвітчизники, відмовляючись від імпортних товарів сповнених консервантами та ГМО – це дуже круто. Саме таку місію несе неймовірний фестиваль «Ковбаси» на Любашівщині. Багато щирих людей, смачнющі вироби, гарні концертні номери та найголовніше – чудовий настрій», – наголосив Віталій Свічинський.

Гості свята мали можливість посмакувати різноманітні ковбасні вироби, взяти участь у майстер-класах та конкурсах з виготовлення м'ясної продукції, насолодитися виступами заслужених артистів та діячів мистецтва України, народних вокальних та хореографічних колективів, гуртів та солістів, побачити спектакль-концерт «Козацька легенда», шоу барабанщиць, святковий феєрверк та багато інших розваг.Також в рамках святкувань відбулася презентація «Найдовша домашня ковбаса фестивалю».

Нагадаємо, цього року одним із переможців конкурсу культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження» стала Любашівська ОТГ з гастрономічним фестом «Любашівка – столиця української ковбаси».