Віталій Свічинський привітав учасників тестувань Ігор Нескорених в Одесі

20 липня 2019, 12:55
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні Одеса приймає чергові спортивні тестування в рамках відбору до національної команди, яка представить Україну на Іграх Нескорених 2020 в Гаазі. У випробуванні взяли участь 21 ветеранів та військовослужбовців з 6 областей України: Одеська, Дніпропетровська, Миколаївська, Вінницька, Київська та Харківська.

Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Віталій Свічинський привітав учасників спортивних тестувань та наголосив, що глибоко пишається кожним військовим, що віддано служить та надихає своїми відважними вчинками всіх українців.

«Ці змагання є своєрідним плацдармом для створення нових можливостей для кожного учасника ігор: для ще сильнішої віри у себе, для впевненості у перемозі та утвердження незламності. На сьогоднішній день ви є форпостом мужності, сили та нездоланності. Ви доказ того, що в житті не потрібно ніколи здаватися, а знову і знову знаходити сили, щоб піднятись», – підкреслив Віталій Свічинський.

Зазначимо, що спортивні тестування – перший етап відбору до збірної України, на який запрошуються усі учасники, які заповнили реєстраційну анкету та надали мінімальний пакет документів. Участь у спортивних тестуваннях не вимагає від учасників володіння певним видом спорту або попереднього спортивного досвіду. В ході тестувань потенційні учасники національної команди випробовують свої сили в шести дисциплінах з програми міжнародних змагань – пауерліфтинг, плавання, легка атлетика, веслування на тренажері, стрільба з лука, велоспорт на шосе, та обирають найбільш комфортні для себе. Спортивні тестування відбуваються під наглядом професійних тренерів та лікарів. Усі учасники одеських тестувань будуть запрошені до участі в Національних Іграх Нескорених, які пройдуть в Києві 8 вересня – фінальної частини відбору.

Також Віталій Свічинський зауважив, що кожен учасник тестувань гідний брати участь у змаганнях та вже є переможцем для кожного з нас.

Нагадаємо, Ігри Нескорених – міжнародні змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов'язки. Наша країна долучилась до Ігор у 2017 році. Мета проекту в Україні – створювати нові можливості для поранених та травмованих українських ветеранів та військовослужбовців, підтримуючи їх на шляху до фізичного відновлення, психологічної реабілітації та соціальної інтеграції.