Віталій Свічинський привітав призерку ІІ Європейських ігор Анжеліку Терлюгу зі «сріблом»

04 липня 2019, 12:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Свічинський зустрівся зі срібною призеркою ІІ Європейських ігор 2019 року з карате Анжелікою Терлюгою.

«Я радий, що на Одещині відбувається бурхливий розвиток спорту, особливо, карате. Вже сьогодні ми бачимо результати наших каратистів. На ІІ Європейських іграх у Мінську Анжеліка Терлюга здобула срібло, а Аніта Серьогіна – золото. Це гордість не тільки Одеської області, а всієї держави», – наголосив Віталій Свічинський.

Зазначимо, що Анжеліка Терлюга одна з найтитулованіших в одеській команді. На Європейських іграх у ваговій категорії до 55 кілограмів каратистка зустрічалася в фіналі з болгаркою Іветою Горановою, яка обіграла її на останніх чемпіонаті світу і Європи. Спроби відігратися, на жаль, не привели до успіху, хоча один «ура-маваши» був дуже близький до мети, але судді його не зарахували. 3:4 – Анжеліка Терлюга знову поступилася Іветі Горановій, здобувши срібну медаль. Але одеситка є реальним кандидатом на участь в ХХХІ Олімпійських іграх 2020 року в Токіо.

По завершенню зустрічі Віталій Свічинський подякував спортсменам і тренерам за перемоги, а також всім, хто активно займається спортом і популяризує фізичну культуру на Одещині.