Віталій Свічинський: «Об'єднані територіальні громади мають бути активними, амбітними та самодостатніми»

24 липня 2019, 16:25
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні, під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Віталія Свічинського, відбулася робоча нарада з реалізації проекту «Надання соціальних послуг в громаді».

«Об'єднані територіальні громади мають бути активними, амбітними та самодостатніми. Необхідно чітко розуміти, якщо іноземні держави інвестують свої ресурси у розвиток наших громад, то зі своєї сторони, ми маємо максимально відповідально віднестися до проекту. Нам потрібно змінювати свої підходи в менеджменті щодо територій, міняти погляди на систему фінансування та якість послуг, які надаються в громадах», – зауважив Віталій Свічинський.

Цінність цього проекту в тому, що підтримка надається саме об’єднаним територіальним громадам для посилення їх спроможності у забезпеченні мешканців якісними соціальними послугами. Під час зустрічі був обговорений алгоритм взаємодії залучених сторін для досягнення запланованих результатів.

Підкреслимо, що Українським фондом соціальних інвестицій продовжується реалізація заходів проекту. Впродовж 2019 року проектом передбачено надання технічної підтримки об’єднаним громадам області у здійсненні детальної оцінки потреб у соціальних послугах та підготовці мікропроектних пропозицій для участі в конкурсі на отримання коштів гранту на їх реалізацію.

Під час закінчення заходу Віталій Свічинський наголосив на важливості проекту для області, безпосередньо для громад, та максимальному включенню учасників в процес реалізації проекту.

Зазначимо, зустріч проведена в рамках реалізації заходів, передбачених проектом «Надання соціальних послуг в громаді», наданих Урядові України Японським фондом соціального розвитку через Міжнародний банк реконструкції та розвитку та презентація компаній: ТОВ «Сівітта Україна» (Україна), CIVITTA UAB (Литва), CIVITTA STRATEGY & CONSULTING S.A. (Румунія), які надаватимуть громадам консультаційну допомогу в оцінці потреб населення області в соціальному захисті, у створенні мікропроектних пропозицій для кожної об’єднаної громади.