Виїзна нарада щодо трагедії у Окнянському районі

01 липня 2019, 20:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Свічинський провів виїзну нараду з представниками РДА, ОТГ, сільськими головами, працівниками медичної допомоги, правоохоронних органів та служби надзвичайних ситуацій щодо трагедії, котра сталася сьогодні у с. Чорна Окнянського району.

«Ми повинні швидко реагувати на зміни в суспільстві, з'ясовувати деталі та причини, запобігати небезпечні ситуації, а не ліквідовувати наслідки. Необхідно підвищувати ефективність роботи служб у справах дітей та центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, посилювати догляд і контроль за дітьми, а також покращувати виховну роботу з батьками», – наголосив Віталій Свічинський.

Начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Володимир Самборський підкреслив, що службою здійснюється контроль за умовами утримання і виховання дітей, але фахівці соціальної роботи на місцях мають постійно супроводжувати сім᾿ї, які знаходяться у групі можливого ризику. Тому що в першу чергу, працівники соціальної роботи – це допомога.

Нагадаємо, що сьогодні вранці спалахнула пожежа в приватному житловому будинку в селі Чорна. Рятувальники ліквідували загоряння, але врятувати чотирьох малолітніх дівчаток, які були всередині, не змогли.