Вихованці Березівського притулку отримали новорічні подарунки

30 грудня 2018, 15:45
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Напередодні новорічних свят вихованці дитячого притулку «Веселка» у місті Березівка отримали подарунки від голови Одеської ОДА Максима Степанова. Наразі у закладі перебуває 13 дітей віком від 4 до 13 років. Вони завчасно написали листи з бажаними подарунками, які хотіли б знайти під ялинкою. Тож всі діти отримали персональні привітання – іграшки, взуття, ролики чи одяг.

«Дуже важливо втілити бажання кожної дитини у життя. Адже малеча має не припиняти вірити в дива. А для нас найвища нагорода — їхні радісні обличчя та усміхнені очі. Нехай у ці новорічні свята здійсняться найзаповітніші мрії!» — підкреслив Максим Степанов.

Зазначимо, тиждень тому голова ОДА відвідав оновлений дитячий притулок «Веселка», який саме відкрили після капітального ремонту. Максим Степанов привітав дітей із новосіллям. Діти особисто провели екскурсію притулком для очільника області та поділилися враженнями.

Нагадаємо, 24 листопада 2017 року голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов позапланово відвідав притулок у Березівському районі. Інформація від волонтерів підвердилася: здоров’ю дітей загрожувала надмірна вологість у приміщеннях. За дорученням керівника ОДА, терміново було складено проектно-кошторисну документацію. На проведення капремонту виділили кошти з обласного бюджету у розмірі майже 1,9 мільйона гривень.

Наразі триває процес реформування закладу. На базі притулку планується створити центр соціально-психологічної реабілітації дітей.