«Відпочивай яскраво»: в Одеської області з’явився перший туристичний каталог

19 лютого 2019, 16:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Перший туристичний каталог Одеської області містить детальну інформацію про всі види туризму і маршрути в регіоні. У ньому українською та англійською мовами описані понад 70 об’єктів і пам’яток.

Каталог обсягом 160 сторінок містить карту і детальні дані про об’єкти екологічного, історико-культурного, релігійного, зеленого, спортивного, розважального, гастрономічного та інших видів туризму. Зокрема, про лимани, заповідники, катакомби, замки, музеї, церкви, садиби, виноробні та багато іншого. Окрім того, у книзі є орієнтовний календарний план туристичних заходів регіону на 2019 рік.

«Важливу роль у збільшенні туристичного потоку та розвитку туризму відіграє промоція та просування туристичного й курортного потенціалу. На жаль, досі було недостатньо інформації щодо туристичних можливостей Одеської області. Цей каталог – лише початок, надалі він буде розширюватися та поповнюватися новими об’єктами», – розповідає начальник управління туризму, рекреації та курортів Одеської ОДА Олександр Шека.

Друкована версія каталогу вже представлена в туристичних інформаційних центрах. Частину накладу передано Національній туристичній організації та Міністерству економічного розвитку та торгівлі України для презентації делегаціям з інших країн. Також тривають переговори з готелями Одеси про розміщення каталогів на ресепшенах.

Електронну версію каталогу можна переглянути за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1LHijOh37_qrZG_ONr5n3Vmwsji1-EgVq?fbclid=IwAR0XtDqJwrzELXZ85y3g68panMrCLvtWDPHn-oAqWlP1YD5S1Qie7Z0cdFE

Зазначимо, протягом 2018 року Одеську область відвідали 6,2 мільйонів туристів. Найбільша кількість іноземних гостей приїжджала з Молдови, Ізраїлю, Румунії, Білорусі та Польщі.

Нагадаємо, розвиток туризму — один із пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон». Зокрема, за його ініціативи у 2018 році природні території Куяльницького лиману було оголошено курортом державного значення. Окрім того, до розгляду було направлено також номінаційну заявку на включення Аккерманської фортеці до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.