Відкриття рентген-діагностичного кабінету

06 червня 2019, 18:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні в Тарутинському районі відбулось урочисте відкриття рентген-діагностичного кабінету з новим, сучасним цифровим комплексом на 2 робочих місця, загальною вартістю 2 400 тис. гривень.

Цей проект реалізований на умовах співфінансування: закупівля медичного обладнання здійснена Одеською обласною державною адміністрацією у співпраці з Одеською обласною радою в рамках програми «Доступна медицина 2019-2020» за кошти обласного бюджету, ремонт приміщення, рентгензахисні роботи виконані за кошти районної ради.

Це один із етапів створення сучасного Emergenci depatmеnt в Тарутинському районі для якісної медичної допомоги людям на ранньому госпітальному етапі.

Нагадаємо, що раніше була переміщена в приймальне відділення районної лікарні підстанція екстреної медичної допомоги, був введений в роботу кабінет телемедичного консультування, за допомогою якого лікарі КНП «Тарутинська ЦРЛ» мають можливість консультувати хворих у висококваліфікованих фахівців обласних лікарень.

Проведено вже 60 консультацій, дистанційно відпрацьований оптимальний план лікування хворих з складним перебігом хвороби.

На відкритті були присутні голова Тарутинської районної ради Олександр Тасмасис, депутат Тарутинської районної ради, представник виконуючого обов’язки голови Одеської ОДА Сергія Паращенко Олександр Паларієв, виконуюча обов’язки голови Тарутинської районної державної адміністрації Олена Сілоч, заступник голови Тарутинської районної державної адміністрації Валерій Дундер, заступник начальника медичного управління департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Оксана Рокунець-Сорочан, головний лікар КП «Тарутинська ЦРЛ» Юрій Савицький.

Нагадаємо, в Одеській області працють в новому форматі 5 відділень екстреної медичної допомоги - в Окнянському, Болградському, Арцизькому, Балтському районах та Маяках.