Відкриття проекту «Надання соціальних послуг в громаді»

25 квітня 2019, 15:25
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

У відкритті проекту «Надання соціальних послуг в громаді» взяли участь заступники голови Одеської обласної державної адміністрації Віталій Свічинський та Сергій Колебошин, а також заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександра Чуркіна, координатор проекту «Соціальна підтримка громад», спеціаліст з питань соціального захисту представництва Світового банку в Україні Юлія Смоляр.

Завдяки впровадженню та реалізації зазначеного проекту в об’єднаних територіальних громадах Одеської області органи місцевого самоврядування й місцевої влади зможуть забезпечити мешканців громад пріоритетними соціальними послугами.

«Об’єднані територіальні громади вирішують величезний спектр питань, але інколи на запровадження необхідних та якісних соціальних послуг не вистачає чи можливості, чи компетенції. Сьогоднішній захід є архіважливим для усіх нас. Сподіваюся, що представники об’єднаних територіальних громад здобудуть на семінарі практичний досвід, що стане початком втілення нових знань у громадах», – наголосив Віталій Свічинський.

Надання підтримки об’єднаним територіальним громадам для посилення їх спроможності у забезпеченні мешканців якісними соціальними послугами, підвищення доступу до соціальної та комунальної інфраструктури громади, поліпшення охоплення послугами вразливих груп населення є пріоритетними напрямками роботи обласної державної адміністрації.

«Безсумнівно, збудувати в громаді систему надання соціальних послуг без допомоги практично неможливо. Тому обласна державна адміністрація вдячна організаторам проекту, підтримує його започаткування та буде сприяти системній і налагодженій роботі», – зауважив Сергій Колебошин.

Проект має сприяти успішному проведенню соціальних реформ, які спрямовані на забезпечення сталого людського розвитку, зменшення рівня бідності та підвищення соціальної захищеності найбільш вразливих верств населення.