Відкриття Почесного Консульства Королівства Норвегії

21 травня 2019, 17:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні відбулося урочисте відкриття Почесного Консульства Королівства Норвегії в Одесі за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Норвегії в Україні Уле Тер'є Хорпестада. З привітаннями на відкриття завітав заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Свічинський.

Почесним Консулом Королівства Норвегії в Одесі став Олег Фомічов, котрий подякував за надану йому честь та зазначив, що докладе всіх зусиль для розвитку плідної співпраці між Україною та Королівством Норвегії в усіх сферах діяльності.

«Нам надзвичайно приємно, що саме в Одесі відкривається Почесне Консульство Королівства Норвегія. Це відкриття нових кордонів і нових вимірів нашої співпраці з Норвегією. Я також висловлюю щиру вдячність за Ваше бажання працювати у напрямку розширення двостороннього співробітництва між нашими країнами», – наголосив Віталій Свічинський.

Заступник голови обласної державної адміністрації зазначив, що Одеська область, як один з найбільших регіонів України, має величезний потенціал для співробітництва та зацікавлена у поглибленні взаємовигідних зв’язків у всіх сферах та напрямках. Також висловив сподівання, що співпраця виявиться плідною і результативною, особливо що стосується розвитку економічних відносин між компаніями з Норвегії та Одеського регіону.