Відкриття нового авіарейсу

17 травня 2019, 12:10
Gallery item
Gallery item
Gallery item

16 травня 2019 року начальник управління туризму, рекреації та курортів Одеської ОДА Олександр Шека взяв участь у відкритті першого рейсу Азербайджанської авіакомпанії Buta Airways з Баку до Одеси.

Тепер літак за маршрутом Баку-Одеса-Баку буде літати регулярно двічі на тиждень: по четвергах і неділях. З Баку борт відправляється о 7:15 за місцевим часом, і прибуває в Одесу о 9:40. З одеського аеропорту виліт здійснюється о 10:40, а приліт в Баку запланований на 14:40.

«Туризм – одна з основних і пріоритетних галузей розвитку в Одеській області, так само як в Азербайджані. Сподіваємось, що відкриття прямого авіасполучення між Одесою та Баку дасть можливість затвердити відносини між Азербайджаном та Одеською областю у туристичній галузі та надасть поштовх для збільшення туристичного потоку з Азербайджану. Тож чекаємо на гостей з Азербайджану», – зазначив Олександр Шека.

Нагадаємо, що у квітні цього року Одеська область була представлена на 18-й Азербайджанській Міжнародній Виставці «Туризм та подорожі» - AITF 2019.