«Відкриті уроки футболу» зібрали понад 200 учасників

08 травня 2019, 17:55
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Арцизький район мав честь прийняти соціальний фестиваль «Відкриті уроки футболу». Спортивне свято проходив 8 травня в селі Павлівка під егідою Федерації футболу України та за підтримки Європейського Союзу.

Виступаючи з привітальним словом під час урочистого відкриття події, регіональний координатор проекту Юрій Степанюк зазначив, що Арцизький район визнано лідером Одеської області з розвитку спорту та вручив голові районної державної адміністрації Сергію Парпуланському грамоту від Федерації футболу Одеської області. Крім того, керівник району отримав у подарунок – футбольний м’яч з автографом легенди футболу Валерія Поркуяна.

На фестиваль, що проходить на місцевому стадіоні, зібралося близько 200 дітей із 15 шкіл району, вихованці районної дитячої юнацької спортивної школи, а також понад 20 волонтерів.

Святковий настрій і велике бажання учасників пограти у футбол, виконати спеціальні вправи під керівництвом досвідченої команди тренерів та волонтерів перетворили стадіон у повноцінний фізкультурно-спортивний комплекс.

Розпочалося спортивне дійство з веселої розминки. Після цього волонтери розташувалися групами на 12 локаціях для участі в різноманітних футбольних іграх, вправах і конкурсах. Вони знайомили дітей із найпростішими елементами футболу, правилами поведінки на стадіоні, основами здорового способу життя та навчали командній роботі. Також з учасниками фестивалю працювали психологи і поліцейські. Ну і, звичайно ж, діти грали у футбол, освоювали прийоми передачі м’яча, долали смугу перешкод, виконували вправи на орієнтацію й рівновагу, проходили навчання на спеціалізованих майданчиках. На завершення заходу кожен отримав на пам’ять від ФФУ брендовану футболку й грамоту учасника проекту «Відкриті уроки футболу».