«Відкриті уроки футболу» зібрали понад 200 учасників

08 травня 2019, 17:55
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Арцизький район мав честь прийняти соціальний фестиваль «Відкриті уроки футболу». Спортивне свято проходив 8 травня в селі Павлівка під егідою Федерації футболу України та за підтримки Європейського Союзу.

Виступаючи з привітальним словом під час урочистого відкриття події, регіональний координатор проекту Юрій Степанюк зазначив, що Арцизький район визнано лідером Одеської області з розвитку спорту та вручив голові районної державної адміністрації Сергію Парпуланському грамоту від Федерації футболу Одеської області. Крім того, керівник району отримав у подарунок – футбольний м’яч з автографом легенди футболу Валерія Поркуяна.

На фестиваль, що проходить на місцевому стадіоні, зібралося близько 200 дітей із 15 шкіл району, вихованці районної дитячої юнацької спортивної школи, а також понад 20 волонтерів.

Святковий настрій і велике бажання учасників пограти у футбол, виконати спеціальні вправи під керівництвом досвідченої команди тренерів та волонтерів перетворили стадіон у повноцінний фізкультурно-спортивний комплекс.

Розпочалося спортивне дійство з веселої розминки. Після цього волонтери розташувалися групами на 12 локаціях для участі в різноманітних футбольних іграх, вправах і конкурсах. Вони знайомили дітей із найпростішими елементами футболу, правилами поведінки на стадіоні, основами здорового способу життя та навчали командній роботі. Також з учасниками фестивалю працювали психологи і поліцейські. Ну і, звичайно ж, діти грали у футбол, освоювали прийоми передачі м’яча, долали смугу перешкод, виконували вправи на орієнтацію й рівновагу, проходили навчання на спеціалізованих майданчиках. На завершення заходу кожен отримав на пам’ять від ФФУ брендовану футболку й грамоту учасника проекту «Відкриті уроки футболу».