Відбувся випуск слухачів курсу соціальної адаптації військовослужбовців за міжнародним проєктом «Україна-Норвегія»

26 грудня 2019, 16:55
Відбувся випуск слухачів курсу соціальної адаптації військовослужбовців за міжнародним проєктом «Україна-Норвегія»

У Біляївському міському будинку культури відбувся випускний групи військовослужбовців та членів їх сімей з Біляївського району, які пройшли курс професійної перепідготовки та соціальної адаптації за проектом «Україна-Норвегія», втіленого міжнародним фондом соціальної адаптації України.

Завдяки підтримці районної та міської влади це перший випуск слухачів проекту у Біляївському районі з урочистим врученням відповідних сертифікованих посвідчуючи документів. За майже п’ять років реалізації проекту «Україна-Норвегія» з перепідготовки і соціальної адаптації військовослужбовців та членів їхніх сімей в Україні, соціальну адаптацію пройшли сотні захисників.

Професійна перепідготовка даної категорії громадян проводиться за цивільними спеціальностями, що користуються попитом на ринку праці України. У результаті виконання завдань курсової перепідготовки випускники отримують три документи: свідоцтво про професійну перепідготовку державного зразка (від навчального закладу України), спільний сертифікат університету NORD та українського навчального закладу, спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії.