Відбувся масштабний міжнародний торгово-експортний форум – Trade and Export Forum Odesa, 2019

16 квітня 2019, 17:50
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Trade&Export Forum Odesa, 2019 став великою платформою для нетворкінгу і нових ділових знайомств, обговорення актуальних питань бізнесу, обміну досвідом, ідеями та зібрав близько 300 учасників.

Серед них – Надзвичайний і Повноважний Посол Індії в Україні Партха Сатпатхі, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні та Молдові за сумісництвом Лі Янг-Гу, Тимчасово повірений у справах Федеративної Республіки Нігерія в Україні Мартін Сенком Адам, народний депутат України Ніна Южаніна, представники іноземних дипломатичних установ акредитованих в Україні, органів центральної виконавчої влади, міжнародних організацій, аудиторських компаній, вітчизняних підприємств, керівники банківських установ та бізнес-експерти.

«Одещина – це потужний логістично-транспортний хаб, в якому перетинається досить багато потоків і ми відкриті для того, щоб максимально сприяти процедурам, в тому числі й експортним», – зазначив заступник голови Одеської ОДА Сергій Колебошин.

«На форумі була дуже наповнена та правильно підібрана інтелектуальна складова програми, з цікавими експертами та коучами, які консультують, як виходити на міжнародні ринки. Наприклад, яка специфіка виходу на азійський ринок, а яка – на європейський. Я впевнена, що захід був дуже корисним для всіх та отримана інформація принесе кожному практичні результати», – підкреслює Євгенія Волинець, директор Департаменту інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Одеської ОДА.

Trade & Export Forum, Odesa 2019 підняв актуальну проблему – виведення бізнесу на міжнародний ринок: фінансові інструменти, захист інтелектуальної власності, залучення інвестицій, організація схеми постачання товарів за кордон, впровадження інновацій і технологій, виведення власного бренду на зарубіжний ринок, податкові ризики та багато іншого.

Також в рамках форуму Trade & Export Forum Odesa, 2019 між керівником кластерної ініціативи зі створення Агропромислового кластеру з розвитку бджільництва, виробництва і реалізації меду та продуктів його переробки в Одеській області – «Кластер Причорномор'я» (ОК «Горіх Причорномор'я») Павлом Тулбою та Головою правління ГС «Український органічний кластер» Марією Махновець було підписано меморандум про співпрацю щодо реалізації проекту «Ukrainian Organic Cluster: Посилення конкурентоспроможності українських виробників органічної продукції та кластерних ініціатив в органічному напрямку».