Відбулося засідання робочої комісії для ведення переговорів з підготовки проекту Територіальної угоди

01 серпня 2019, 16:15
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні, за участі заступника голови обласної державної адміністрації Віталія Свічинського, відбулося засідання робочої комісії для ведення переговорів та підготовки проекту Територіальної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Одеській області на 2019-2021 роки (далі – Територіальна угода).

«Укладення Територіальної угоди є важливим кроком в утвердженні принципу рівноправності, взаємної поваги та недопущенні дискримінації у сфері трудових відносин за будь-якими обставинами», – підкреслив Віталій Свічинський.

Під час колективних переговорів між Одеською ОДА, Об'єднанням організацій роботодавців, Федерацією професійних спілок Одеської області було розглянуто і заслухано пропозиції членів робочої групи та внесено їх до проекту Територіальної угоди.

Зазначимо, що проект Територіальної угоди розробляється відповідно до Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019-2021 роки.