Відбулося засідання організаційного комітету з нагоди вшанування 5-ї річниці Іловайської трагедії

05 серпня 2019, 16:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні, під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Віталія Свічинського, відбулося засідання організаційного комітету з нагоди 5-ї річниці Іловайської трагедії та вшанування пам'яті загиблих воїнів у російсько-українській війні на сході України.

«У знак пошани до учасників бойових дій під Іловайськом, меморіальний захід матиме підтримку на найвищому рівні», – наголосив Віталій Свічинський.

Зазначимо, що вшанування пам'яті українських військових, котрі загинули внаслідок бойових дій під містом Іловайськ, відбудеться 29 серпня 2019 року о 11.00 біля пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО.

Також начальник відділу в Одеській області Міністерства у справах ветеранів України Микола Сторожук підкреслив, що до зазначеного заходу будуть залучені рота почесної варти, військовий оркестр, командування та військовослужбовці. А також запрошені безпосередні учасники «Іловайський котла».

Нагадаємо, бої за важливий стратегічний об’єкт Донбасу– місто Іловайськ тривали у серпні 2014 року. Українським військовим майже вдалося оволодіти містом, але в результаті протистояння російським військам збройні підрозділи ЗСУ потрапили у вороже оточення. Бої під Іловайськом стали одним з переломних моментів війни на сході держави: Збройні сили України втратили ініціативу на Донбасі та перейшли від атаки до оборони.