Відбулася нарада з питань запобігання та протидії домашньому насильству

23 травня 2019, 16:05
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Віталія Свічинського відбулась робоча нарада з питань стану реалізації заходів щодо запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі в адміністративно-територіальних одиницях області, відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

У нараді взяли участь заступники голів районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення, сільських, міських, селищних рад об’єднаних територіальних громад, представники суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі.

«На сьогоднішній день важливе питання домашнього насильства, так як на законодавчому рівні закріплено норми кримінальної відповідальності за вчинення відповідних неправомірних дій. В даному питанні необхідна чітка взаємодія між органами поліції та влади. Здійснення роз’яснювальної роботи, профілактичних заходів, соціальної та психологічної підтримки в сім'ях, де існує домашнє насильство, ми будемо досить жорстко контролювати»,– наголосив відповідним представникам з боку органів виконавчої влади Віталій Свічинський.

Під час наради розглядались питання щодо аналізу діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування області, впровадження Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», міжвідомчої взаємодії та комплексний підхід щодо реагування на випадки домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Обговорено питання про стан реалізації заходів забезпечення виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» на регіональному рівні.

Також відбулася презентація щодо національного законодавства з питань запобігання та протидії домашньому насильству.