Відбулась зустріч першого заступника голови ОДА В’ячеслава Овечкіна з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Болгарія

09 грудня 2019, 09:35
Gallery item

Відбулась зустріч першого заступника голови ОДА В’ячеслава Овечкіна з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Болгарія в Україні паном Костадіном Коджабашевим. Були обговоренні питання подальшого співробітництва.

Наразі в Одеській області проживає понад ста національностей. Завдяки цьому, регіон славиться своїм неповторним колоритом. Багата історія та культура роблять Одещину привабливою як для туристів, так і для представників бізнесу.
На території області проживає найбільша кількість болгар України. Їхня громада на Одещині активно розвивається і робить свій внесок у розвиток культури та освіти.

«Український і болгарський народи – це цілі етноси із спільними історичними долями, любов’ю до своєї землі, а також шаною до національної історії. Це люди із глибоким світобаченням. Саме тому Болгарія є одним з наших добрих друзів», – підкреслив перший заступник керівника Одеської обласної державної адміністрації В’ячеслав Овечкін.

Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Болгарія в Україні паном Костадіном Коджабашевим висловлена позиція з приводу підтримки болгарської громади та збереження цілісності та єдності Болградського району.
Наразі діалог між Одеською областю та Республікою Болгарія є досить конструктивним.
Обмін досвідом та правильна комунікація стане фундаментом для ефективних і позитивних результатів для обох сторін.