Відбулась зустріч керівника ОДА Максима Куцого з Генеральним консулом Китайської Народної Республіки

09 січня 2020, 12:33
Gallery item

Відбулась зустріч керівника Одеської обласної держаної адміністрації Максима Куцого з Генеральним консулом Китайської Народної Республіки в Одесі паном Сун Ліцюнем. Були обговорені питання подальшого співробітництва.

Одеський регіон відомий своєю багатонаціональною історією. Завдяки цьому Одеська область має тісні зв’язки з різними країнами, в тому числі з Китаєм та китайською громадою.

Розвиток економічних відносин між нашими країнами є важливим та пріоритетним напрямком. Особливо це стосується торговельно-економічної сфери.

Наразі діалог є конструктивним. Досвід співпраці між Україною та Китайською Народною Республікою підтверджує високий рівень довіри та комунікації. В подальшому це сприятиме налагодженню професійних та дружніх взаємозв’язків.

«Хочу висловити вдячність пану Сун Ліцюну за надання 52-х одиниць спеціальної аварійно-рятувальної техніки Україні, що, без сумніву, підвищить рівень спроможності та ефективності при проведенні аварійно-рятувальних робіт та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», - зазначив Максим Куций.

Генеральним консулом Китайської Народної Республіки паном Сун Ліцюнем висловлена позиція з приводу підтримки розвитку Одеського регіону.

Також, Одеська ОДА сприятиме консолідації зусиль та розширенню партнерства між країнами.