Від початку року в Одеській області створено понад 700 місць у дитсадках

22 березня 2019, 14:50
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській області від початку 2019 року черги в дошкільні навчальні заклади скорочено на понад 700 місць. Це вдалося здійснити переважно за рахунок ліцензування приватних садочків. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

«Цьогоріч плануємо створити ще понад 2000 додаткових місць у дитсадках. Від початку року ліцензії на право провадження освітньої діяльності вже отримали 14 приватних садочків; також відкрилася нова група в дошкільному закладі. А найближчим часом заплановано відкриття ще двох садочків на базі шкіл. Діти мають отримувати якісну освіту, і ми створюємо для цього відповідні умови», — підкреслив директор департаменту освіти і науки ОДА Олександр Лончак.

Зазначимо, минулого року в Одеській області було відкрито два нових сучасних дитячих садка, а також відновлено діяльність двох дошкільних закладів. Окрім того, десяти приватним дитсадкам було видано ліцензії на провадження освітньої діяльності. Також сім дошкільних відділень та 25 груп короткотривалого перебування було створено на базі шкіл, а 12 додаткових груп відкрито у вже існуючих закладах.

Нагадаємо, аби повністю ліквідувати черги у дитячих садках регіону голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов ініціював запровадження в області механізму «кошти йдуть за дитиною» у фінансуванні дошкільних закладів. Це стимулюватиме приватний сектор відкривати нові дитсадки і допоможе системно вирішувати проблему.

Розвиток мережі дошкільних закладів в Одеській області — один із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон».