Від початку року в Одеській області ліквідовано понад 1300 стихійних сміттєзвалищ

25 червня 2018, 18:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Від початку року в Одеській області ліквідовано понад 1300 стихійних сміттєзвалищ у межах населених пунктів районів та поза ними. Про це стало відомо 25 червня під час селекторної наради Одеської обласної державної адміністрації. Скайпом до засідання долучилися керівники РДА та голови ОТГ.

«Райдержадміністраціями було ліквідовано понад 1300 стихійних сміттєзвалищ під час акції «За чисте довкілля». Благоустрій територій населених пунктів проводиться постійно. Проте з’являються нові несанкціоновані сміттєзвалища. Задля їх виявлення та ліквідації в ОДА було створено оперативну робочу групу. До її складу уввійшли представники департаменту ЖКГ і департаменту екології та природних ресурсів», — підкреслив директор департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Одеської обласної державної адміністрації Антон Шалигайло.

Зазначимо, робота оперативної групи полягає у контролі та організації належного санітарного стану територій. За результатами інспектування, у районах області виявлено близько 40 стихійних сміттєзвалищ, більшість з яких наразі ліквідовано.