Ветеранів районів Одеської області привітали з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війни

09 травня 2018, 16:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Заступники голови Одеської обласної державної адміністрації привітали з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війни ветеранів, які мешкають у районах регіону. Також вшанували пам'ять героїв та поклали квіти до меморіалів жертвам Другої світової війни.

Зокрема, перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Терещук відвідав Біляївський район.

«73 роки тому скінчилася страшна війна, яка забрала життя мільйонів українців. Подвиг героїв Другої світової війни неможливо забути! Ми дбайливо бережемо цю пам’ять. І в часи, коли воїни нашої країни знову мають битися із ворогом, особливо чітко усвідомлюємо, якою дорогою є ціна за мирне життя», — підкреслив Олександр Терещук.

Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова відвідала Роздільнянський район. Вона взяла участь у заходах біля Меморіалу воїнам, загиблим у роки Другої світової війни у місті Роздільна.

«Сьогодні — неймовірно важливе свято для всіх нас. Це – день, коли ми вшановуємо пам'ять і надаємо пошану захисникам. Тим, хто кожного дня наближував перемогу. Для нас дуже важливо віддати шану старшому поколінню, тому що їх подвиг надихає нас на нові звершення, демонструє незламність духу», — підкреслила Світлана Шаталова.

Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин привітав зі святом ветеранів Овідіопольского району.

«Сьогодні ми з особливим почуттям подяки згадуємо тих, хто пройшов суворі випробування Другої світової війни. Тих, хто віддав у цій боротьбі життя. Перемога у Другій світовій війні — перемога духу! І пам'ять про це живе донині, зміцнюється у героїчних вчинках воїнів АТО, які так само боронять рідну землю від загарбників», — підкреслив Сергій Колебошин.

Керівник апарату Одеської обласної державної адміністрації Ігор Ткачук відвідав Авангардівську об’єднану територіальну громаду.

«З глибокою повагою схиляємо голови перед воїнами, які 73 роки тому перемогли у Другій світовій війні заради нас і нашого майбутнього. Їх героїзм, хоробрість та стійкість служить невичерпним прикладом для нинішнього та наступних поколінь», — підкреслив Ігор Ткачук.

Окрім того, голови районних державних адміністрацій Одеської області та керівники департаментів та управлінь Одеської облдержадміністрації привітали ветеранів зі святом в усіх районах області.

Нагадаємо, сьогодні зранку голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов разом із ветеранами поклав квіти до пам’ятника Невідомому матросу на Алеї слави.