«Ваша місія – задавати темп і якість змінам, на які чекає вся Україна», - Світлана Шаталова правникам Одещини

06 жовтня 2017 року, 18:31

На захисті прав і свобод: заступник голови ОДА Світлана Шаталова разом із колегами привітала юристів з професійним святом. Урочиста церемонія нагородження відбулася у п’ятницю, 6 жовтня. Почесні грамоти за підписом голови облдержадміністрації Максима Степанова отримали більше тридцяти правників Одещини. Серед них  - викладачі одеських ВНЗ, нагороджені «за вагомий внесок у розвиток юридичної науки та освіти, підготовку висококваліфікованих фахівців», а також провідні нотаріуси, адвокати, працівники судочинства.

«Ваша місія – задавати темп і якість змінам, на які чекає вся Україна. Переконана, що всі свої знання, досвід, натхнення ви й надалі будете використовувати для самовідданої праці на ниві належного виконання Законів України. Нехай ваші зусилля будуть винагородженні повагою і довірою людей, а такі людські чесноти, як справедливість і чесність, ніколи не полишають вас»,-  звернулася до юристів заступник голови ОДА Світлана Шаталова.

Зазначимо, юристи України відзначають професійне свято щорічно 8 жовтня, згідно з відповідним Указом Президента від 1997 року. 

Портал працює в режимі тестової експлуатації