В Одеській області створять нові пожежні команди

13 вересня 2017 року, 13:58

У сільській місцевості Одещини триває робота із забезпечення пожежної безпеки. Наразі попередженням та захистом населення від надзвичайних ситуацій займаються 62 місцеві підрозділи. Через брак фінансування їх кількість не була збільшена, як передбачала Регіональна програма цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки Одеської області на 2014-2017 рр.

Шляхи вирішення цієї проблеми обговорювали 12 вересня під час засідання профільної Комісії ОДА.

«Питання створення пожежно-рятувальних підрозділів знаходиться на постійному контролі. Серед основних проблем залишається відсутність пожежної техніки в Арцизькому, Кодимському, Велико-Михайлівському, Ізмаїльському районах», – доповів заступник начальника ГУ ДСНС В Одеській області Михайло Вовк.

За його словами, розглядається можливість створення протипожежних формувань на базі підприємств, де є в наявності відповідна техніка. Крім того, у шести громадах не має жодного підрозділу. Негайно виправити ситуацію доручив керівник ОДА Максим Степанов.

«Питання безпеки, у тому числі недопущення будь-яких надзвичайних ситуацій, відноситься до основних повноважень органів місцевого самоврядування. Від райдержадміністрацій я вимагаю створити необхідні підрозділи до 28 жовтня», – наголосив він.  

Портал працює в режимі тестової експлуатації