В Одеській області компенсують збитки від африканської чуми свиней

09 листопада 2017 року, 17:56

Більше 700 тисяч гривень мають отримати підприємці, які постраждали від спалаху африканської чуми свиней. Кошти виділяють із бюджетних резервів. Про це стало відомо під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації.

«На одній із свиноферм у Біляївському районі виявили АЧС після того, як на територію потрапив сторонній транспорт. Хоча регулярні заходи з дезінфекції дали б можливість мінімізувати наслідки. Наш обов’язок – відшкодовувати збитки населенню при надзвичайних ситуаціях. У цьому випадку – завдані внаслідок впровадження карантину і робіт щодо ліквідації небезпечної хвороби. Отже, тримаємо зв'язок з громадськістю та з усіма відповідними службами», – наголосив перший заступник голови ОДА Олександр Терещук.

Через вірус у селі Василівка Біляївського району втрачено 254 тварини. Також у жовтні африканську чуму свиней зафіксували у селі Криничне Болградського району. В обох місцях оголошено карантин. Нагадаємо, з початку цього року в Одеській області зафіксовано лише 8 випадків захворювання, а у минулому — 23. 

Портал працює в режимі тестової експлуатації