В Одеській області багатодітній жінці присвоїли звання «Мати-героїня»

12 січня 2018 року, 14:39

Почесне звання «Мати-героїня» отримала жителька села Нова Дофінівка Лиманського району Одеської області Марина Кричун. Нагрудний знак та посвідчення про відзнаку багатодітній матері вручив голова Лиманської райдержадміністрації Василь Приймак.

«Марина Петрівна Кричун — справжня героїня. Вона народила та виховує шістьох дітей. Старший син Іван вже закінчив магістратуру Одеського національного університету імені Мечникова за спеціальністю «фізика». Ще одна донька  — Альона Кричун - наразі працює вчителькою початкових класів. А 19-річний Вячеслав навчається в Одеській національній академії зв’язку в інституті програмної інженерії. Інші дітки ще вчаться у школі, молодша — у другому класі», — повідомив  Василь Приймак.

Мати-героїня Марина Кричун отримала одноразову винагороду у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму, а саме — 16 тисяч гривень. Також при встановленні розміру пенсії за віком матиме право на надбавку у розмірі від 20 до 25 відсотків.

Зазначимо, почесне звання присвоєно за указом Президента України Петра Порошенко від 7 грудня 2017 року. Усього вказане почесне звання отримали 40 мешканок Одеської області.

 

Портал працює в режимі тестової експлуатації