В Одеській області 48 агропідприємств отримали здешевлені кредити у 2017 році

12 січня 2018 року, 10:00

За рішенням конкурсної комісії Одеської обласної державної адміністрації 48 агропідприємств отримали компенсації відсотків за кредитами. Обсяг бюджетних коштів, спрямованих на реалізацію відповідної державної програми в регіоні, склав понад 12,5 мільйонів гривень. Про це повідомили в управлінні аграрної політики Одеської обласної державної адміністрації.

«Здешевлення кредитів залишається дієвим механізмом підтримки агропромислового комплексу. Наразі бюджетні кошти перераховано за призначенням у повному обсязі. При цьому, минулого року пільгових кредитів було залучено на суму понад 380 мільйонів гривень», — повідомив начальник управління аграрної політики Одеської обласної державної адміністрації Іван Петрів.

Зазначимо, у 2017 році залучення пільгових кредитів в Одеській області збільшилось на 66%. Комісію, що надала право підприємствам на отримання компенсації відсоткової ставки за залученими кредитами, створили у серпні минулого року.

Загалом у державному бюджеті на реалізацію програми з підтримки аграрного сектору через здешевлення кредитів у 2017 році було передбачено видатки у розмірі 300 мільйонів гривень.

 

Портал працює в режимі тестової експлуатації