В усіх районах Одеської області проведуть оперативні навчання з ліквідації наслідків ДТП

24 квітня 2018, 14:04
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В усіх районах Одеської області проведуть оперативні навчання з ліквідації наслідків ДТП. Йдеться про налагодження взаємодії територіальних підрозділів пожежно-рятувальної служби, медичної служби та служби охорони правопорядку. Про це сьогодні заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час розширеної виїзної апаратної наради в Любашівському районі. Перші навчання з надання екстреної медичної допомоги під час ДТП відбулися на 309 км траси державного значення М-05 "Київ-Одеса".

«Комунікацію ще потрібно відпрацьовувати. Однак, це той стандарт, до якого ми прагнемо. Звертаюся до всіх служб, які були задіяні, протягом трьох місяців ви повинні відпрацювати дії від початку і до кінця в кожному з районів. Я думаю, трьох місяців достатньо, аби довести їх до автоматизму. А далі – ми зробимо перевірку наступним чином: я сяду в автобус зі ЗМІ, вони оберуть точку і ми поїдемо подивимося, як все це відпрацьовано», – зауважив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, з початку 2018 року на ділянці автодороги “Київ-Одеса» (від Знам’янки до Саврані) сталося півсотні ДТП. За статистикою, їх кількість різко збільшується у період туристичного сезону. Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов ініціював передислокацію техніки відповідних служб до районів, що знаходяться поруч із магістралями. Наприклад, для навчань біля траси «Київ-Одеса» її доставляли з Подільску.

Нагадаємо, якісне та своєчасне надання медичної допомоги – один із ключових пунктів Концепції розвитку системи охорони здоров’я в Одеській області , яку у 2017 році презентував голова Одеської ОДА Максим Степанов.