В Україні вперше запустили онлайн розбір пробного ЗНО — результат співпраці проекту ВеSmart з Міністерством освіти і науки

20 березня 2019, 14:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Розбір пробного ЗНО: вперше для майбутніх абітурієнтів підготовлено детальні відеороз'яснення пробних тестів. Відтак, тепер можна оперативно перевірити власні знання та почути, чому та чи інша відповідь є правильною. Це — спільний проект освітньої платформи ВеSmart, Міністерства освіти і науки, Українського центру оцінювання якості освіти.

«Пробне ЗНО — це перевірка готовності до іспитів, як-то кажуть, в бойових умовах, і для дітей є дуже важливим зворотній зв'язок. У нових відеоматеріалах фахівці центру якості освіти ретельно розглядають завдання, надають рекомендації та поради. Переглянути їх може кожен на освітній платформі ВеSmart. Це додаткова можливість піти на основні іспити максимально підготовленими», — зазначив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

Ознайомитися з відеокоментарем до завдань пробного ЗНО з української мови і літератури вже можна за посиланням: https://www.eduget.com/uk/course/probne_zno_z_ukrainskoi_movi-2614.

Також 26 березня з’являться роз’яснення тестів з математики, біології, хімії, фізики, географії, історії та англійської мови.

Окрім цього, на платформі ВеSmart можна безкоштовно пройти 14 курсів з основних предметів ЗНО, які містять понад 2000 відео-уроків, лекцій та конспектів. «Такий онлайн-репетитор доступний в будь-якій точці світу. Як ми бачимо за статистикою, особливо це актуально для дітей, які мешкають у сільській місцевості, а також на тимчасово окупованих територіях», — додав Сергій Колебошин.

За словами заступника міністра освіти і науки України Вадима Карандія, проект BeSmart з’явився позаминулого року в Одеській області, а зараз його вже визнано успішним по всій країні.

«Мета цього проекту — додаткова позакласна підготовка випускників. Отже, дякую Одеській ОДА за співпрацю у підвищенні якості освіти і залученні більшої кількості наших учнів до дистанційних форм навчання», — підкреслив Вадим Карандій під час спільної прес-конференції.

Нагадаємо, онлайн-платформа BeSmart, яку впроваджено за ініціативи очільника Одеської області Максима Степанова, доступна на всій території України. Окрім підготовки до ЗНО, ці матеріали використовують вчителі та школярі під час уроків. Зараз на платформі зареєстровано близько 100 тисяч користувачів.